Forum oneshot.xup.pl Strona Główna Rejestracja Zaloguj

[Odrzucone]na podanie Moderator
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Forum oneshot.xup.pl Strona Główna » Moderator[ON] » [Odrzucone]na podanie Moderator
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pihpolish2
Użytkownik
Użytkownik

Ostrzeżeń: 1/3

Post Wysłany: Czw Sie 27, 2015 6:17 pm    Temat postu: [Odrzucone]na podanie Moderator
Odpowiedz z cytatem

Imię:Kacper
Ile jesteś z nami na forum i jak znasz nasze forum ? :jestem nowy na forum i mnie nie znacie ale jestem dobry graczem i na forum ale chczem pomuc na forum mialem na innym forum moderatora mimo wszystko jestem praczowity
Doświadczenie ( ile razy miałeś Moderatora?):3 znam sie dobrze na moderator i na forum
Dostępność na Forum:3 dni
Coś o sobie ,Dlaczego TY ?:jestem nowy na forum i mnie nie znacie ale jestem dobry graczem i na forum i chczem pomuc na forum mialem na innym forum moderatora mimo wszystko jestem praczowity
10 Reklam naszej sieci, linki: : : brak ale bende robil Very Happy Very Happy Embarassed

Embarassed Very Happy

MUJ KONTAKT GG 5414692

Autor postu otrzymał ostrzeżenie.
 Powrót do góry »
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG WP Kontakt
irokez
Właściciel
Właściciel

Post Wysłany: Pon Sie 31, 2015 8:29 pm    Temat postu: ;)
Odpowiedz z cytatem

Na NIE!
1. Ortografia
2. Zeby starac sie o ta range musisz miec minimum 5 postow.
3. Minimum 5 reklam sieci!

JESLI CHCESZ, NAPISZ PODANIE NA INNA RANGE!

PS. Jesli dostosujesz sie do wymagan na te range link oneshot.xup.pl/viewtopic.php?p=10#10 , i napiszesz podanie za 3 dni, to zostaniesz przyjety Smile

Ostatnio zmieniony przez irokez dnia Pon Sie 31, 2015 8:35 pm, w całości zmieniany 1 raz
 Powrót do góry »
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
irokez
Właściciel
Właściciel

Post Wysłany: Pon Sie 31, 2015 8:31 pm    Temat postu: :)
Odpowiedz z cytatem

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko o które się starałeś.

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.
 Powrót do góry »
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Forum oneshot.xup.pl Strona Główna » Moderator[ON] » [Odrzucone]na podanie Moderator
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: